Mayra Yapı Teknolojileri;

2005 yılında Dünyanın başkenti İstanbul’da, “modern, İnsanları huzurlu hissettiren güvenilir yapı projeleri üretmek ve çalışanları ile birlikte Türkiye’nin kalkınmasına katkı sağlamak” amacıyla kurulmuştur.

Önceliği kalite ve dürüstlük olan Atilla Yılmaz Mimarlık ve Mühendislik ile 1995 yılında çıktığı yola bugün Mayra Yapı olarak alanında uzman mimar ve mühendisler ile faaliyet göstermekte ve sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Mayra Yapı, hizmetlerini taahhüt ettiği kalitede ve sürede insan odaklı yönetim anlayışı ile gerçekleştirir. Projelerini öngörülen bütçede sunmayı hedeflerken günümüz talepleri ve estetik tutumu göz ardı etmez. Projelerini hayata geçirirken çevreye, bulunduğu bölgenin tarihine, geleneklerine, örf ve âdetlerine saygı duyar.

Mayra Yapı 2021 yılına kadar inşa etmiş olduğu, Otel, İş ve Ticaret Merkezleri, Toplu Konutlar, Akaryakıt İstasyonları, Sanayi Yapıları, Hastahane ve sayısız özel proje ile toplumda hak ettiği değeri almakta ve kalitesini Türkiye’nin birçok noktasına taşımaktadır.

Gelinen bu noktada firmamız kalite, dürüstlük, insan hayatına değer veren tasarımları ile, aldığı sorumluluğun bilicinde olarak sektörde emin adımlarla ilerlemenin mutluluğunu yaşamaktadır.

Mayra Yapı, huzurlu yaşam alanları için teknolojinin imkanlarını kullanarak kaliteli ve kullanışlı yapılar tasarlar. Topluma karşı üzerindeki sorumluluk bilinciyle hareket eden Mayra Yapı katma değer oluşturmayı önemser ve çevreden, insani değerlerden taviz vermez. Çalışanlarının, müşterilerinin ve çözüm ortaklarının mutlulukları bu yoldaki en büyük motivasyonudur.

İnsan ve tabiat merkezli tasarımları ile yüksek kalite standartlarına sahip yeni teknolojileri kullanarak yarınları inşa eden, müşteri ve çalışanlarının memnuniyeti ile lider bir marka olmaktır.